Veriler yükleniyor...

Yeni Mahalle / ANKARA

RAGIP TÜZÜN CADDESİ 130/1 (OFİS)

0312 315 2 444

info@zysmermer.com

Mermer Dekorasyon | Waterjet Mermer Kesim | ZYS Mermer

Mermer Dekorasyon

Mermer dekorasyon, girdiğiniz her mekanda karşılaşabileceğiniz bir üründür. Kullanışlı olduğu kadar göze hitap eder ve diğer yandan da güvenliğinizi sağlar mermer dekorasyonlar. Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı da sağlayan mermer dekorasyonlar, ortamdan ayrı seslerin rahatsız etmesini ve ortamda olan seslerin de dışarıya duyulmasını engeller. Isı yalıtımını da sağlayan mermer dekorasyonlar yazları bunaltıcı olan havada bunalmanızı kışları da soğuk olan havadan üşümenizi engelleyerek konforunuzu da sağlar.

Rahatınıza düşkünseniz ve ayrıca güvenlik ve estetik bir görüntü ile mekanınızı gören herkesi hayran bırakmak istiyorsanız mermer dekorasyon tam size göre. Mermer dekorasyonunuzu kısa süre içerisinde yorulmadan, zamanınızı harcamadan ve uğraşmadan yaptırıp, hayallerinizde ki mekanlara sahip olabilirsiniz.

Yüzlerce çeşidi olan mermer dekorasyonların içerisinde seçemeyip, beğenmeyip farklı bir mermer dekorasyon yapmak istiyorsanız kafanızda tasarladığınız mermer dekorasyonu bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Veya mermer dekorasyon yaptırmak istiyor fakat çeşitler içinize sinmedi ve kafanız da tasarladığınız bişey yoksa ona da yardımcı olalım. Mermer dekorasyon yaptıracağınız mekandaki aksesuarların ve eşyaların şekil, büyüklük ve renklerine bakarak, en uygun olabilecek renk ve şekili bulabilirsiniz.

Ayrıca dekorasyonu yaptıracağınız ortamdaki duvarda varsa aksesuar rengi, büyüklüğü ve şekli de göz önünde bulundurmalıyız. Mermer dekorasyonları, mekanın yerlerinde, duvarlarında, duvarların bir kısmında, tuvalette, banyoda, mutfakta, dolapların arkasında, televizyon ünitesinin arkasında ve birçok alanda sıkça kullanabiliriz.

Daha çok şıklığı ve estetik yapısı için tercih edilen mermer dekorasyonlar hayatımızı da kolaylaştırarak, kullandığımız ortamlarda huzurlu bir şekilde barınmamızı sağlar.

Mermer dekorasyonlarınızı gerçekleştirmeden önce kullanacağınız alanda baktırıp, alanına uygun olup olmadığının belirlenmesi lazım. Çoğunlukla her yere, her şekilde uygulanan bu dekorasyon bazen bazı yerlere uygun olmuyor. Bu nedenden aklınızda belirlediğiniz yeri ilk önce sormanız gerekiyor. Ardından bir araştırma yapmalı ve mermer dekorasyonunuzu yaptıracağınız kişilerden emin olmanız gerekiyor. Zira mermer dekor hafife alınacak bir iş olmadığından işi bilmeyen veya bu işi yapmaya yeni başlamış tecrübesiz bir ekiple beraber çalıştığınızda sizler üzülürsünüz.

Mermer Dekor İşleri

Yapılacak bir hata dekorasyonunuzu mahfedebilir. Her işte gerektiği gibi mermer dekorasyonunda da özen ve titizlik gerekiyor. Hem tasarımı yapılırken hem de monte edilirken. Tasarım kısmı uzun ve yorucu kısmı çünkü sizlerin tasarladığı mermer dekorasyonlarını fabrika da özenle birebir olması için ayrıntıların kadar özenerek yapılıyor. Monteleme kısmı da tasarım kısmı kadar zor, monte edilirken sağlam ve düzgün yapılması gerekir işin. Çünkü montelenen yerde sağlam bir şekilde durmazsa ileriki zamanlarda yerinden çıkma riski var.

Sadece duvarlar için söyleyecek olursak eğer, duvardan kontrolsüz bir şekilde çıkan mermer dekor bir de büyük ise hem can hem de mal kaybına neden olabilir. Bu sebeplerden zaten kendinizin evlerinizde yapmaması gereken bir iş ve yaptıracağınız ekibi sağlam seçerek yaptırmanız gerek.

Mermer Dekorasyon

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.