Veriler yükleniyor...

Yeni Mahalle / ANKARA

RAGIP TÜZÜN CADDESİ 130/1 (OFİS)

0312 315 2 444

info@zysmermer.com

Mermer Dekorasyon İşleriniz Artık Bizimle Çok Kolay!

Mermer Dekorasyon İşleri

Mermer Dekorasyon işleri; binalar, mermer dekorasyon apartmanlar, mermer dekorasyon daireler, mermer dekorasyon camiler, mermer dekorasyon ofisler, mermer dekorasyon şirketler, mermer dekorasyon medreseler, mermer dekorasyon alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda kullanılır.

Kullanılışlı ve sağlam yapısından günümüzde hemen hemen her yerde sıkça rastladığımız bir ürün olan mermer dekorasyonlar uzun yıllar boyunca dayanıklı olduğundan çatlama, kırılma, rengi gitme gibi sorunlar çıkarmaz.

Mermerden olduğundan bu yapılar, sağlam ve kullanışlı olduğu kadar da şık bir görüntü ortaya çıkarır. Seçtiğiniz mermer dekorasyonu hangi alanda kullanacaksanız, o alana dik bir şekilde yerleştirilmeli.

Mermer dekorasyon işi aceleye gelmemeli. İşin hakkı verilmeli ki yaptırdığınız veya yaptıracağınız yere sağlam ve dayanaklı olsun. Sağlam ve dayanıklı olduğu kadar da estetik bir görüntü sağlaması da çok önemli.

Bunlar için işin ehli ustalar, bu işi uzun yıllardır yapan ve profesyonel bir ekip ile çalışılmalı. Zira yaptırdığınız mermer dekorasyonun hiçbir şıklığı ve güzelliği olmadığı gibi dayanıklı da olmayıp, bir saatten sonra dökülme, çürüme gibi sorunlarla karşılaşacaksınız.

Dış cephelerede yapılan mermer dekorasyon, normalde yaptırdığınız iç cephelerden daha dikkatli ve özen göstererek yapılması gerekir.

Mermer Dekor Hizmeti

Depremlere karşı mermer dekorasyon yapabilmek için de gösterdiğiniz hassasiyet ve özeninin kat kat fazlasını göstermeli ve en ince ayrıntısına kadar uğraşılmalı ki olası sorunların önüne geçilip, yaptırdığınız dekorasyonlar daha verimli olsun.
Mermer dekorasyanların hepsi mermerden yapılır. Sağlamlık konusunda eşit olan mermer dekorasyonların, birçok şekli var.

Ayrıca isteğiniz üzerine tasarlanan mermer dekorasyonlar sadece sizin hayalinize kalmış. İstediğiniz her şekilde, her renkte, her büyüklükte tasarlanan mermer dekorasyonlar sadece size özel olduğu gibi baktıkça sıkılmayacak ve kullanacağınız her yere yakışabilecek dekorasyonlardır.

Mermer kaplama yapılacaksa ve kendiniz yapacaksanız, kaplamanın yapılacak olduğu mekana gelen mermer fabrikadan cilalı bir şekilde gelmeli.

Ardınan mermer kaplamayı uygulayacağınız yere o şekilde monte edilmeli ve sağlam bir şekilde monte edildiğinden emin olunmalıdır.

Ve ya daha öncesinden kaplama yapılmış olan fakat bakıma girmesi gereken bir mermer kaplama ise bunu kesinlikle bu işle meşgul olan, usta ellere bırakılmalı.

Sadece işini bilen ve işinde iyi olan, işine önem veren baştan sağma yapmayıp en ince ayrıntısına kadar uğraşan bir ekip veya ustalar yaparsa verimli bir hale gelir mermer kaplamanız.

Mermer Dekorasyon Yapım Aşaması

Mermer Dekorasyonu yapılırken izlediğiniz mermer dekorasyonların montesi, ne kadar basit bir iş olarak görünsede zor, yorucu ve emek isteyen bir iştir.

Montelemekten daha zor olan tasarım işi emek ister, özenle renk renk, şekil şekil yapılacağı için hem zaman hem de işçilik ister.

Güzel bir ortam yaratmak istiyor ve mekanınızın içerisine veya dışarısına mermer dekorasyon yaptırmak istiyorsanız zahmetli ve kullanılışlı bu ürün için araştırma yapmalı işi bilen ustaların eline bırakmalısınız. Kafanızda belirlediğiniz tasarımı bizlere sunmanız yeterli olacaktır.

Bizlerde profesyönel ekibimiz ile sizlerler birlikte, işin başından sonuna kadar çalışarak istediğiniz ve hayal ettiğiniz mermer dekorasyonu gerçekleştiriyoruz.[/vc_column_text][/vc_column]

[/vc_row]

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.