Veriler yükleniyor...

Yeni Mahalle / ANKARA

RAGIP TÜZÜN CADDESİ 130/1 (OFİS)

0312 315 2 444

info@zysmermer.com

Mermer Dekor Yapım ve Tadilat İşleri

Mermer Dekor Sanatı

Mermer Dekor denilinen yapı uzun ömürlü ve yumuşak bir yapıdır. Yüzyıllar boyunca gösterdikleri değişim ile son hallerini alan mermerler, magmanın yer yüzüne çıkması ile uğradıkları reaksiyonların ürünü olarak adlandırılır. Mermer yapım binalar, mermer yapım apartmanlar, mermer yapım kurumlar, mermer yapım okullar, mermer yapım camiler, medreseler, alışveriş merkezleri gibi çok fazla alanda kullanılmaktadır mermerler.

Mermer dekor için işi yaparken çok fazla titiz ve çok dikkatli bir şekilde işin en ince ayrıntısına kadar inerek yapılmalı. Ancak o şekilde evlerinizde veya hangi alanda kullanacaksanız size daha verimli olacaktır. Uzun yıllar boyunca yaptırdığınız mermer dekorlar kullanılacağı için yaptırdıktan sonra olabilecek kırılma,çürüme ve dökülmeye karşı yapılan çalışmaların dikkatli bir şekilde olması gerekir. Dış cephelerde de kullanılacak limestone mermer dekorlar yüzeye dik olarak kaplanmalıdırlar. Beraberinde bazı riskler doğurabilir, gerekli hassasiyeti ve özeni göstermezseniz.

Depremlere karşı mermer kaplama yapabilmek için mutlaka normalde gösterdiğiniz hassasiyetin ve özenin kat kat fazlasını göstermeniz gerekebilir.
Diğer önemli olan konu ise mermer dekorda görsellik ve işçiliktir. Eğer ki mermer kaplama yapılacak ve kendiniz yapacaksanız kaplama yapılacak olan zemine getirilen mermer fabrikadan cilalı bir şekilde getirilmeli ve ardından o şekilde zemine monte edilmelidir.

Ya da daha öncesinden kaplama yapılmış fakat bakıma girecek ise kesinlikle usta ellerde, işin ehli, profesyonel ustalar ve tecrübeli bir ekibin ellerine bırakılmalı.Ancak onlar tarafından yapılırsa zarar vermeden bakım yapılabilir. Ne kadar basit görünse de zor bir iştir. Mermer dekor artık her yerde kullanılabilmekte olan bir üründür.

Şık Mermer Dekorasyonlar

Öncelerde sadece evlerinizin veya iş yerlerinizin mutfak ve ya banyo bölümünde kullanılırken şu anda istediğiniz her alanda şık, dekoratif ve uzun yıllar kırılma, dökülme, çatlama gibi sorunlarla karşılaşmadan kullanabileceğiniz bir ürün halini aldı.

Dış mekanlarda bile sıklıkla kullanılan bu ürün hem görsel olarak hem de kalite olarak asla pişman olmayacağınız bir üründür. Mermerden yapıldığı için oldukça kaliteli ve sağlamdır. Mermer dekor, için asla unutmayın ki tecrübeli bir ekip ile beraber çalışırsanız kazanırsınız. Tüm İşleriniz için ZYS Mermer daima yanınızda yer almaktadır.[/vc_column_text][/vc_column]

[/vc_row]

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.