Veriler yükleniyor...

Yeni Mahalle / ANKARA

RAGIP TÜZÜN CADDESİ 130/1 (OFİS)

0312 315 2 444

info@zysmermer.com

Mermer Dekor | Mermer Dekorasyon İşleri

Mermer Dekor İşleri

Mermer dekor, bundan seneler öncesin de sadece mutfak ve banyo da kullanırken zamanımız da evimizin her yerde kullanılır hale geldi Hatta sadece evlerimiz değil kullandığımız pek çok alanda kullanılır hale geldi. İşyerlerimiz, gittiğimiz alışveriş merkezleri, camiler ve birçok yerde kullanılır hale geldi. Sadece iç mekan tasarımında kullanılan mermer dekorasyonlar, günümüzde dış mekan tasarımlarında da kullanılır hale geldi.

Mermer dekorasyonlar, yapısı gereği sağlam ve dayanıklıdır. Uzun seneler boyunca kullanılabildiği için şu anda pek çok dış mekan tasarımlarında mermer dekorasyon kullanılıyor. Bir yandan da oluşabilecek doğal afetleri önleyebilmek için kullanılan mermer dekorasyonlar, dış mekanınızın hem şıklığını hem de güvenliğini sağlar.

Çoğunlukla deprem olayında oluşan zararları en aza indirebilmek için dış mekanlarda mermer dekor kullanılır. Uzun yıllar kırılma, dökülme, çatlama ve rengi gitme gibi sorunlarla karşılaşmayacağınız mermer dekorasyonu hem iç hem de dış cephede gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sadece evleriniz de, apartmanlarınız da değil iş yerlerinizde de hem şıklık hem de güvenlik istiyorsanız en uygun tasarım mermer dekorasyonlardır. Diğer yandan ısı yalıtımı ve ses yalıtımı sağlar.

Dışardaki rahatsızlık duyacağınız seslerden etkilenmenizi, soğuk havalarda üşümenizi, sıcak havalarda da sıcaktan bunalmanızı önler.
Çok sayıda çeşidi olam mermer dekorasyonların tasarımını kendiniz de yapabilirsiniz. Arzu ettiğiniz şekil, renk ve boyutlarda tasarlanır. Sağlam olması kadar, dış görüntüsü ve kullanacağınız ortamlara uyum sağlaması da önemli.

Mermer Dekorasyon

Karar veremiyorsanız nasıl bir mermer dekorasyon yaptıracağınıza, kullanacağınız ortamda ki eşyaların rengi, üzerindeki deseneleri ve duvarda varsa aksesuarların rengi, şekli ve büyüklüğüne bakarak karar vermelisiniz. Ortamla uyum sağlarsa daha şık bir görüntü elde edersiniz.

Emek isteyen bu dekorasyon, kullanışlı ve kalitelidir. Birçok alanda, birçok farklı şekillerde kullanılan bu ürün hayatımızı kolaylaştırıyor ve estetik görüntüsü ile kullanacağınız her ortama uyum sağlıyor. Mermerin dayanıklılığının dekorasyona dönüştürülüp hayatımıza girdiği günden beri kullandığımız her ortam güzelleşiyor.

Mermer dekorlarınızı sizler için en iyi şekilde temiz, tertipli ve düzenli bir şekilde yapıyoruz. Zahmetsiz hiçbir işin güzel olmadığı gibi zahmet ve emek vererek yapılan işlerde de harikalar yaratıldığını biliyoruz. Mermer dekorasyonu montelemenin zorluğu kadar tasarlaması daha zor. İstenilen şekilleri, istenilen boyutlara göre istenilen renklerde ayarlamak zor ve yorucu.

Bu sebeplerden uzun çalışmalar sonrası hazırlanan bu mermer dekorasyonları monte etmek sadece bir kaç saat. Ama tabiki de monte etmek de hafife alınmamalı ki, monteleme işinin sağlam bir şekilde yapılmaması taktirinde mermer dekorasyon monte edilen yerden düşerek hem can hem de mal kaybına sebep olabilir. Ağır olan bu yapının, sağlam bir şekilde mekana monte edilmelidir. Bunun için de işini bilen ve bu işi daha öncesinden de yaparak tecrübe edinmiş, sağlam bir ekip beraberliğinde yapmalısınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.