Veriler yükleniyor...

Yeni Mahalle / ANKARA

RAGIP TÜZÜN CADDESİ 130/1 (OFİS)

0312 315 2 444

info@zysmermer.com

Mermer Dekor Yapı İşleri

ZYS MERMER DEKOR YAPI İŞLERİ

Mermer Dekor Alanında 1997 Yılında Hizmet İçin Kurulan  Firmamız, Yapı dekoru, Mermer Dekoru ve Doğaltaş dekoru üzerine ZYS markası ile yatırımlarına yön vermiştir.

ZYS Mermer Dekor müşterilerinin memnuniyeti için ekibi ile beraber harikalar yaratmaya devam ediyor. Özel yapım çalışmaları ile evlerinizi, bahçelerinizi, ofislerinizi, şirketlerinizi, teraslarınızı, hayallerinize kavuşturuyor. Deneyim ve araştırmalar sonucu işine bağlılığı ile yaptığı tüm projeleri en iyisini hefleyerek sunar. ZYS Mermer Dekor, kullandığı malzameleri en iyi ve kaliteli olması açısından her zaman seçicidir.

Yaptığı projelerden birkaçı olan, Waterjet Mermer Dekoru, Mermer Şömine Dekoru, Doğal Taş Şömine Dekoru, Mutfak Mermer Dekoru, İç Mekan Mermer Tasarımları, Mermer Duvar Tasarımları, Doğal Tuğla Duvar Kaplama, Doğal Taş Duvar Kaplama ile tüm hayatınız renklensin, güzelleşsin. Tasarımları şık olduğu kadar dayanıklıdır da. Kullanılan malzemeler sayesinde, yıllarca gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Yanma, şekil değiştirme, erime, sertleşme gibi bazı sorunlarla karşılaşmadan uzun yıllar boyunca sıkılmadan kullanılabilir.

Mermer katologlarımızda bulunan, Granit Mermer, Limestone Mermer, Onyx Mermer, Travertine Mermer çeşitleri istediğiniz ebatlarda istediğiniz üründe kullanılabilir. Bunların dışında sizin kendi hayal dünyanıza kalmış olan, şekil, ebad, renklerde de tasarlanabilir.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı sayısız projeye imza atan markamız, 2 ve 3 boyutlu sanatsal çalışmalar üretmekle birlikte , uzun yıllardır Sektörde olup Mermer Ocakları, Mermer fabrikaları ve Mermer atölyelerini Projelerine göre çalıştırmış ve çalıştırmaya devam etmektedir.

Hayallerinizi gerçekleştirecek projelerimiz olan, Waterjet Mermer Dekoru, Mermer Şömine Dekoru, Doğal Taş Şömine Dekoru, Mutfak Mermer Dekoru, İç Mekan Mermer Tasarımları, Mermer Duvar Tasarımları, Doğal Tuğla Duvar Kaplama, Doğal Taş Duvar Kaplama için doğru adrestesiniz.

Hayallerinize Bir Adım Uzaktayız

Tecrübeli ve deneyimli personellerimizle çıktığımız bu yolda, hedefimiz ve amacımız kaliteli işlere imza atarak, en iyi projeleri tasarlıyarak müşteri memnuniyetini her daim korumaktır. Mermer Dekor, bugüne kadarki tecrübe ve deneyimleri ile hizmetlere olan bağlılığını korumaktadır. Kalitenin ve güvenin tek adresi olan ZYS Mermer Dekor, çıktığımız bu yolda her zaman müşterilerinin yüzünü güldürmek, gönüllerini hoş tutmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. ZYS Mermer ile şimdi sizler de kaliteli hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hemen iletişim adreslerinden bizlere ulaşın ve hayallerinize bir adım daha yaklaşın!

 

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.