Veriler yükleniyor...

Yeni Mahalle / ANKARA

RAGIP TÜZÜN CADDESİ 130/1 (OFİS)

0312 315 2 444

info@zysmermer.com

Hakkımızda

Firmamız  1997 yılında kurulmuş olup, Yapı dekoru ve  Doğaltaş dekoru üzerine ZYS markası ile yatırımlarına yön vermiştir.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı sayısız projeye imza atan markamız, 2 ve 3 boyutlu sanatsal çalışmalar üretmekle birlikte , uzun yıllardır Sektörde olup Mermer Ocakları, Mermer fabrikaları ve Mermer atölyelerini Projelerine göre çalıştırmış ve çalıştırmaya devam etmektedir.  Otel, İş Merkezi, Residance Site, Tatil köyü, Türk Hamamları, Villa, Malikane, Özel Ofis, Butik mekanlara  sipariş üzerine çalışmalar yapmakta olup, bu ve benzeri projelere göre taş ve dekor üretmektedir. Tecrübeli yönetimimiz gerek imalatta gerekse montaj ve uygulama  yaptığımız ve yapacağımız projelere göre mesleğin ileri kalitede kalifiye ustalarından kadrosunu oluşmaktadır. Detayın profesyonellikte olduğunu bilerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Tecrübeli ve deneyimli personellerimizle çıktığımız bu yolda, hedefimiz ve amacımız kaliteli işlere imza atarak müşteri memnuniyetini korumaktır. Mermer Dekor, bugüne kadarki tecrübe ve deneyimleri ile hizmetlere olan bağlılığını korumaktadır. İşini en kaliteli şekilde yapan Mermer Dekor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmede sizlerin yanında olarak destek sağlamaktadır. En ince detaya kadar inen Mermer Dekor, yepyeni projeleri ile yüzünüzü güldürmeye devam ediyor. Güven, kalite ve memnuniyetin diğer adı olan Mermer Dekor, yaptığı tüm işlerde kaliteyi sağlıyor. Sizlerin memnuniyeti, bizim başarımızdır.